Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Kostnaté nožky Taylor Swift jsou minulost: Předvedla mohutná stehna a mění se v baculku!

Taylor Swift se nám před očima mění v baculku.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 16 fotografií
Zpěvačka Taylor Swift (28) se dlouho držela v ústraní, ale koncem loňského roku vydala nové album a nyní zažívá velký návrat na pódia. Odstartovala totiž turné, které se nezastaví až do listopadu. Tento jinak třpytivý comeback má ale přece jen vadu na kráse. Taylor totiž na svoje poměry nesmírně nakynula!

Už není tou kostnatou anorektičkou, na kterou jsme byli zvyklí. Taylor Swift (28) je zřejmě velká požitkářka a během dlouhé pauzy, kdy o ní nebylo ani vidu, ani slechu, si pořádně dopřávala.

Zpěvačka, která se v milostném životě babrá snad ještě víc než Selena Gomez (25), vyjela v úterý na turné, které pofrčí až do listopadu. Projede Spojené státy a zastaví se i ve Velké Británii a Austrálii.

Jenomže tento velkolepý návrat do vyprodaných hal doprovází jedna nepříjemnost. Taylor vždy platila za hubenou, ale přesto krásnou dívku. Tomu už očividně odzvonilo. Swift nakráčela na pódium v odvážném kostýmu, který odhalil její mohutná stehna.

Ty přitom zpěvačka nikdy neměla. Naopak se všichni strachovali o její zdraví, protože bývala vyhublá na kost. Tužby některých fanoušků tak byly zřejmě vyslyšeny a z Taylor se stává pořádná holka krev a mlíko!

Související články

Další články