Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Kordula Stropnická si potrpí na luxus: Vlasy za 84 tisíc, kabelky za 100 tisíc a kůň za majlant

Kordula má ráda luxusní kousky.
Zdroj: eXtra.cz/koláž, Profimedia, se souhlasem V. Žilková
+ Dalších 7 fotografií
Luxusní dárky

Kordula Stropnická oslavila osmnácté narozeniny a party si pořádně užila. Její rodina v čele s Veronikou Žilkovou a Agátou Hanychovou jí na zahradě připravila pořádnou oslavu, na níž se Kordula důkladně připravila. Nechala si prodloužit a zahustit účes, což vyšlo podle Blesku na 84 tisíc korun. To ale není poprvé, kdy se Kordula rozšoupla a pořídila si luxusní věc. 

Mladší sestra Agáty Hanychové, Kordula Stropnická, oslavila své osmnáctiny ve velkém stylu. Hanychová si pro svou sestřičku připravila dárek v podobě návštěvy salonu krásy Profi Beauty. Kordula totiž chtěla prodloužit a zhustit svou blonďatou hřívu. Jak zjistil Blesk, její nové vlasy vyšly na čtyřiaosmdesát tisíc korun.

Kordula si potrpí na luxusní věci. Už v minulosti několikrát vynesla pořádně drahé kousky. Na premiéru filmu One Man Show: The Movie, která se uskutečnila letos v srpnu, oblékla outfit za skoro sto tisíc korun. Na sobě měla sandálky s logem od značky Louis Vuitton, které vyjdou na čtyřiadvacet tisíc korun a nechyběla ani kabelka taktéž od Louis Vuittona, která stojí šedesát tisíc korun, jak jsme psali v tomto článku.

Kabelky a kůň

Na premiéře filmu Avatar v prosinci minulého roku na sobě zase měla kousky z obchodního řetězce, které doplnila o jinou kabelku Louis Vuitton s názvem Loop. Ta stojí na oficiálních stránkách 43 tisíc korun.

K sladkým sedmnáctinám zase dostala Kordula koně. „Kordulce se zranil kůň, takže jsme pořizovali druhého koně. A to je taková investice, že si myslím, že jsem tím spláchla několikery narozeniny. Včera jsem navíc tajně propašovala balonky s číslem sedmnáct,“ prozradila tehdy Žilková pro eXtra.cz.

Související články

Další články