Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Kopačky na oko? Sporťák Pouva a jeho expřítelkyně jsou dva dny po rozchodu zase spolu!

Kopačky na oko? Sporťák Pouva a jeho expřítelkyně jsou dva dny po rozchodu zase spolu!
Zdroj: Herminapress

Byl to divočejší vztah, který trval pět let, ale tento týden přišel definitivní konec. Modelka Petra Friedlová (29) dala svému o jednadvacet let staršímu partnerovi Martinu Pouvovi (50) kopačky, protože už dle svých slov nemohla vydržet jeho žárlivost

Pár už za sebou několikero hádek a dočasných rozchodů má, ale tentokrát to mělo být podle Petry natrvalo, protože ona se chce odstěhovat do Ameriky a dělat tam modelku. Porozchodový stav však vydržel jen pár chvil, neboť dva dny po ohlášených kopačkách se objevili zase spolu v Coco baru.

A to na narozeninové oslavě DJ Uwy, kam přišli jako pár. Friedlová sice tvrdí, že se rozcházejí v pohodě, takže se mohlo jednat v tomto případě spíše jen o akt kamarádského povyražení, ale neznáme moc partnerů, kteří by se v úterý rozešli a ve čtvrtek už zase všude chodili spolu jako přátelé.

Jestli on ten zakopaný pes nebude někde jinde, Friedlová totiž pořád tvrdí, jak je Pouva žárlivý, a to stojí za jejich hádkami, přesto tuto "vlastnost" neustále jaksi přechází a i po rozchodu se s ním ukazuje ve společnosti. Zřejmě si spočítala jedna a jedna a to, že nebýt Martina Pouvy, její "kariéry na ksicht" by byl velmi rychle konec. Jak není s Pouvou, nikdo ji nezná a nikdo ji samozřejmě taky nefotí.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy