Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Kontrolujte pravidelně celý dům: Žena našla tohle obrovské hnízdo vos v dlouho nepoužívaném pokoji

Vosí hnízdo na půl roku nepoužívané posteli dost silně překvapilo
majitelku domu.

Tak takhle nějak mohou vypadat problémy lidí, kteří mají příliš velké domy na to, aby stihli obývat pravidelně všechny místnosti a nenechali třeba jednu zahálet víc jak půl roku.

To je případ jedné ženy z anglického Winchesteru, která ve svém pětiložnicovém domě neotevřela pokoj pro hosty sedm měsíců, dokud nepřijel na návštěvu její syn. Žena, jež bydlí v domě sama, jej tam ani neubytovala a dveře do ložnice by tak pořád zůstaly zavřené, kdyby si tam syn nemusel dojít pro věci zapomenuté z poslední návštěvy.

Tam na šokovanou majitelku čekalo hnízdo o počtu přes pět tisíc vos, které sežraly nejen peřiny a povlečení, ale prohryzaly se dokonce i matrací.

„Dělám tuhle práci už přes dvacet let a nikdy jsem nic takového neviděl,“ svěřil se pak deníku Mirror John Birkett (45), expert na hubení škůdců, kterého si nejmenovaná žena z Winchesteru na tuhle pohromu zavolala.

„Bylo mi to dost líto je zlikvidovat, ale klientka je už postarší dáma a byla velice vyděšená. Tak jsem to aspoň vyfotil. Musel jsem ale zavolat kolegu, sám bych to celé nezničil, podle mého odhadu to bylo hnízdo o síle pěti tisíc vos.“

Mohlo by vás zajímat

Další články