Představitelka cudné učitelky Terezy Jordánové na svém tělíčku drsně dře! Herečka Patricie Solaříková nikdy nevypadala lépe. Tahle dívka by se okamžitě mohla živit modelingem.

A přitom ještě před pár měsíci tomu tak vůbec nebylo. Patricie působí v Ulici již od začátku a až do určité doby vypadala jako pořádná šťabajzna. Jenomže s přibývajícím věkem začala jít nahoru i kila.

Herečka se proměnila v nepěknou kouli a vůbec jí to nesvědčilo. Dávalo jí to najevo hodně fanoušků, a tak se rozhodla jít do sebe.

„Byla jsem taková oplácanější, ale já nikdy nebudu úplně hubená. Nemám nějak potřebu být, zjistila jsem, že ten vzhled není tak důležitý. Ona to ta média řešila vlastně víc než já, jenže tím, jak to pořád řešila, jsem to pak začala řešit i já. Není příjemný všude číst, že jsem boubelka a tlustá. Takže mozek tu informaci přijme a začne nad tím bádat. Ale nikdy se mi nestalo, abych spadla třeba do anorexie,“ uvedla Patricie pro Blesk.

Dnes jsou problémy s tukem pryč. Blonďatá kočka shodila několik kilo, okamžitě dostala novou roli a nyní fotí fotky, za které by se nemusela stydět kdejaká modelka. Patricie, tuhle formu si udrž! Takhle vypadá dokonalost!