Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Konečně je ukázala! Nejslavnější dvojčátka světa Beyoncé a Jay-Z slaví měsíc od narození

Ukázala své potomky ve velkém stylu, jak je u ní zvykem!
+ Dalších 7 fotografií
Celý svět čekal na to, až se objeví první fotky dvojčátek zpěvačky Beyoncé a rappera Jay-Z. Po velkých tajnostech, které pár dělal s porodem se fanoušci opravdu nemohli dočkat. A zatímco co Jay-Z odhalil světu své nové album, Bey ukázala jejich krásné potomky!

„Sir Carter a Rumi dnes slaví první měsíc,“ napsala Beyoncé do popisku fotky na svém Instagramu jen před několika hodinami. Samozřejmě se okamžitě strhl velký poprask a fanoušci se mohou pominout nad roztomilostí těchto drobečků.

Fotka se nese v květinovém duchu podobném stylu, kterým své těhotenství oznámila. Vypadá, že je ve skvělé kondici a stejně tak miminka, která jí spokojeně dřímají v náručí. Po rušných začátcích, kdy novorozenci trpěli dětskou žloutenkou a museli setrvat v nemocnici o něco déle to tak vypadá, že se mají čile k světu.

Maminka Beyoncé se jim nyní může věnovat v pohodlí domova, zatímco její manžel Jay-Z chystá promo turné ke své nové desce 4:44 po severní Americe. V jednom z úvodních singlů k desce se dokonce vyzpovídal z manželských problémů, které se zpěvačkou v minulosti měli a fanoušci ho zatím přijímají dobře.

Kdy se dočkáme nové tvorby od Bey není známo, ale je jasné, že se bude teď nějakou dobu věnovat rodině. Koneckonců, jak je vidět na fotce, i když jsou to maličcí drobečci, přeci jen jsou dva a slavná diva tak bude mít plné ruce práce.

Mohlo by vás zajímat

Další články