„Sir Carter a Rumi dnes slaví první měsíc,“ napsala Beyoncé do popisku fotky na svém Instagramu jen před několika hodinami. Samozřejmě se okamžitě strhl velký poprask a fanoušci se mohou pominout nad roztomilostí těchto drobečků.

Fotka se nese v květinovém duchu podobném stylu, kterým své těhotenství oznámila. Vypadá, že je ve skvělé kondici a stejně tak miminka, která jí spokojeně dřímají v náručí. Po rušných začátcích, kdy novorozenci trpěli dětskou žloutenkou a museli setrvat v nemocnici o něco déle to tak vypadá, že se mají čile k světu.

Maminka Beyoncé se jim nyní může věnovat v pohodlí domova, zatímco její manžel Jay-Z chystá promo turné ke své nové desce 4:44 po severní Americe. V jednom z úvodních singlů k desce se dokonce vyzpovídal z manželských problémů, které se zpěvačkou v minulosti měli a fanoušci ho zatím přijímají dobře.

Kdy se dočkáme nové tvorby od Bey není známo, ale je jasné, že se bude teď nějakou dobu věnovat rodině. Koneckonců, jak je vidět na fotce, i když jsou to maličcí drobečci, přeci jen jsou dva a slavná diva tak bude mít plné ruce práce.