Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Konečně firmy pochopily, že jsme taky jenom lidi: Společnost O2 odpouští dlužníkům poplatky!

V O2 vám odpustí poplatky z vašeho dluhu, pokud jej včas zaplatíte.

Na šikmou plochu se může dostat kdekdo, stačí jen trocha roztržitosti, jedna zapomenutá nebo ztracená složenka a už vám exekutor klepe na dveře nebo jste v seznamu dlužníků.

To není moc dobrý pocit.

V O2 ale pochopili, že jsme taky jenom lidi a ne automaty na peníze. Občas prostě máme v hlavě místo složenky náš nový objev, nový model lodiček nebo poslední typ motorky, která kolem nás profrčela cestou z práce. Proto nyní všem opozdilcům nabízí jedinečnou příležitost, jak začít úplně od začátku. Pokud své dlužné zaplatíte do 23. 9. 2014, odpustí vám O2 úroky z prodlení a náklady správního a soudního řízení.

Jestli nemáte ani ponětí o tom, kdy jste co platili, stačí se podívat na tento web. Tam si jednoduše ověříte, zda operátorovi něco dlužíte, ušetříte tak za úroky z prodlení a náklady soudního nebo správního řízení, což může někdy být poměrně vysoká sumička.

Na webu cistystul.cz zároveň najdete několik užitečných rad, jak pro příště podobné situaci předejít. Ten nejjednodušší způsob vám poradíme hned: přestaňte řešit faktury každý měsíc a nastavte si inkaso! Můžete na tom jedině vydělat.

Související články

Další články