Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019 předpověď počasí

Nejnovější kauzy

Konec velké legendy: Usain Bolt oznámil, že olympiáda v Riu bude jeho poslední závod

Fenomenální sprinter se v sedmadvaceti letech chystá do důchodu, respektive
ve třiceti.
+ Další 2 fotografie

Ještě tři roky zbývají do zahájení dalších letních olympijských her v brazilském Rio de Janeiru a odehraje se tam velké loučení. Fenomenální sprinter a nejrychlejší muž světa Usain Bolt (27) oznámil, že olympiáda v Riu je jeho poslední štace a pak se chystá do sportovního důchodu.

Ostatně, věk na to má a chce odejít na vrcholu svých sil, které budou po třicítce rychle ubývat. Usain samozřejmě počítá s tím, že během svých posledních závodů v Riu zase vyhraje zlato a s kariérou se rozloučí jako správná legenda, kterou je už teď.

A že Bolt bude ve sportovním světě chybět, je bez diskuze. Pohledný Jamajčan kromě toho, že rychle běhá, taky neuvěřitelně baví publikum. Na jeho rekordní stometrový sprint s rozvázanou tkaničkou vzpomíná každý, Bolt ale dělá show při každém svém startu nebo po doběhnutí do cíle, diváci na tribunách a sportovní novináři jej milují.

Že odchází na zasloužený odpočinek, je sice škoda, ale ještě větší škoda je, že bez něj bude ve sportu zase o něco méně zábavy.

Mohlo by vás zajímat

Další články