Nika Doné je zpátky a fanoušci jásají. Ukončila svůj vztah s pohledným krasavcem a stáhla se do ústraní. Někteří se obávali, jestli to už nebude napořád, ale pohledná robinsonka překvapila a je zpátky plná energie a nápadů.

Ještě před půl rokem zářila láskou a štěstím. Bohužel se stává, že když se vaše priority neslučují s těmi partnerovými, většinou dojde k rozchodu. Nika se z nepodařeného vztahu rychle otřepala a dokonce se vrátila ke svému původnímu zaměstnání vizážistky pornohereček.

Jak sama řekla, bez porna zkrátka nemůže žít, díky této profesi pozná spoustu zajímavých lidí a dostane se na místa, kam by se jinak nedostala. K novým začátkům patří také změna vzhledu. Proto holohlavá soutěžící Robinsonova ostrova na nic nečekala a přebarvila se na růžovo.

„Změna účesu je něco, co ke mně prostě patří. Tím, že je mám hodně krátké, tak se s nimi toho nedá tolik dělat. Proto ráda střídám barvy“, svěřila se Nika TN.cz.

„Nová barva vlasů sklidila velké ohlasy, a tak jsem se rozhodla vyhlásit anketu o to, jakou barvou se mám obarvit příště,“ dodává. Nechala se také slyšet, že na zimu si nechá vlasy dorůst, aby mohla neustále měnit svůj vzhled.

Tak uvidíme, co na nás tahle kráska ještě chystá.