Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Konec šťastné rodinky? Šebrleho Denisa H. se od jeho manželky značně liší

Denisa se manželce Šebrleho ani za mák nepodobá.
Zdroj: Profimedia, Facebook
+ Dalších 24 fotografií
Celý showbyznys teď žije úletem Romana Šebrleho (43) a jeho pohledné hnědovlásky Denisy H. (34), se kterou se vášnivě líbal po firemním večírku televize Prima. Zda se jedná o jednorázovou akci, nebo to s Denisou táhne už dlouho, nikdo neví. Pravdou je, že muži si obvykle vybírají pořád stejný typ žen. V tomto případě ale sportovec sáhl po úplně jiném typu. Která se vám zdá hezčí?

Pokud muž sejde na scestí, obvykle si vybere stejný typ ženy, jako je jeho manželka, resp. typ, který si vybíral po celý život. Někteří muži ale dávají přednost větší variabilitě. Přesně tak tomu bylo v případě Romana Šebrleho.

Ten se na firemním večírku televize Prima nechal uchvátit dlouhonohou Denisou H., se kterou se pravidelně potkával na chodbách jejich společného pracoviště. O tom, zda to spolu táhnou již nějaký čas, nebo se jedná o krátkodobý úlet, můžeme jen spekulovat.

Pravdou je, že od jeho manželky se značně liší. Má velký nos, hnědé vlasy, ostře řezané rysy a podle fotek je vyššího vzrůstu. Šebrleho žena Eva je drobnější blondýna s jemným úsměvem. Zdá se, že Šebrle ani po letech nemá jasno, po jaké ženě skutečně touží.

Související články

Další články