Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Konec spekulacím: Týnuš Třešničková je sama, podnikatel Hajíček si za ni našel pohlednou missku

+ Dalších 16 fotografií
rozchod
Po celou dobu léčby v Istanbulu se podnikatel Viktor Hajíček tvářil, že jsou s Týnuš stále partneři a jako jediný z jejího okolí komunikoval s médii. Už po návratu Týnuš do Čech ale začaly vyplouvat spekulace o tom, zda jsou s Viktorem ještě spolu. Nejen, že o něm Týnuš už nemluvila, ale poslední měsíce cestuje buď v doprovodu sestry nebo kamarádek...

Týnuš měla ještě v září minulého roku téměř dokonalý život. Práci snů, pohádkové honoráře, dokonalé tělo a přítele. Nyní už je jasné, že Týnuš je single a s Viktorem Hajíčkem už pár netvoří. Od doby, co se vrátila do Čech, cestuje převážně se svou sestrou Martinou nebo s kamarádkami.

I když to vypadalo, že po celou dobu Týnušiny léčby na istanbulské klinice, je jí Viktor na blízku a podporuje ji, opak byl pravdou. Létal za ní, když se mu to hodilo, což je sice kvůli jeho práci pochopitelné, ale milující partner by svou lásku nechtěl opustit ani na den, kdyby byla v situaci, do jaké se dostala Týnuš. Už to napovídalo tomu, že to mezi nimi není takové, jako před nehodou.

Týnuš raději už sdílela fotky z kliniky jen s kamarádkami, které ji podporovaly. O příteli, se kterým do turecké Cappadocie na konci září minulého roku odletěla, už moc nemluvila. Nyní osoba z okolí podnikatele Blesku potvrdila, že pár už spolu netvoří delší dobu. „Už spolu pár dávno netvoří. Dohodli se na spolupráci, co se týče jeho podnikání s elektronikou, ale milenci nejsou,“uvedl zdroj.

Viktor Hajíček má mít navíc za Týnuš už náhradu. Údajně jí má být první vicemiss Miss Face 2016 Alice Činčurová. S tou byl Hajíček už několikrát viděn na společenských akcích, ale i na farmářských trzích. Zatím se ani jeden nechtěl k jejich vztahu vyjadřovat. Je ale více než jasné, že pouze čiré přátelství mezi nimi není.

Na Alici Činčurovou, která se kolem Viktora Hajíčka nyní pohybuje, se podívejte v naší galerii.

Mohlo by vás zajímat

Další články