Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Konec největší hvězdy v seriálu Ulice? Postava Solaříkové chce zmizet!

+ Dalších 29 fotografií
V novém roce je v Ulici pořádně rušno. Na jedné straně se řeší svatba Venduly a statného řezníka, nekončící nevěra a na straně druhé rozpadající se milenecký vztah a rozjetá mladá Rozina. Málokdo si ale všiml, že jedna z nejhlavnějších postav seriálu možná zmizí. Co se děje u Terezy Jordánové a Davida?

Původně měl být David pryč jen jeden semestr, ale těsně před Vánoci dostal nabídku, která se neodmítá. Má možnost zůstat na univerzitě v Linci, dělat práci, která ho baví a naplňuje, posunout se profesně o pořádný kus dál.

S Terezou mají během školního roku kvůli tomu tak trochu vztah na dálku, i když David za ní pravidelně každý týden jezdí. Jenže dny, kdy nemůžou být spolu, jsou pro ně čím dál těžší. A tak Tereza dospěje k rozhodnutí, jež se u ní dalo čekat.

Přesto jím vyrazí ředitelce školy Božence Puklické dech. Co jí Tereza oznámí? A jak se k tomu Puklická postaví?

Velmi pravděpodobné je, že Tereza ředitelce oznámí dřívější odjezd za Davidem, než na jakém byli domluveni. To by ale znamenalo, že postava Terezy Jordánové zmizí podobně jako Gábina Pumrová, která odjela do Německa, jelikož herečka Aneta Krejčíková si musela odskočit porodit.

Je možné, že by po čtrnácti letech zmizela jedna z nejoblíbenějších postav seriálu Ulice? Nebo se stane něco nečekaného?

Související články

Další články