Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Konec lží, Eliško, ty máš silikony: Jsou made in Brno?

Eliška je nerada ukazuje.
Zdroj: hermina

Eliška Bučková (23) prožívá nepěkný týden. Nejprve ji renovovaný plastický chirurg opětovně nařkne z toho, že má umělá prsa s tím, že viditelnou hranu silikonu na ní pozná i slepá popelnice s otevřeným víkem, a následně se do ní pustí bulvár kvůli spekulacím o vztahu s milionářským synkem Malinou.

Eliška, jak je jejím dobrým zvykem, obojí popřela a dál se věnovala zcela zbytečným lekcím zpěvu, ale na hlas lidu si nakonec nepřišla.

„Kamarádka pracuje pro kliniku v Brně, tam je to známá věc. Stejně jako to, že tamní tým doktora Holuši dělal i Kobzanku s Průšovou,“ tvrdí v reakci na odmítavé vyjádření Bučkové čtenářka, která se eXtra.cz ozvala přes Facebook jako vůbec jedna z prvních našich informátorek. Informace není ověřená, ale souhlasné mrkání dalších dvou z našich práskajících supermodelek mluví za vše.

Přesto, že poslední na světě, kdo ještě přísahá na přírodnost poprsí ex žíněnky Vaška Bárty (32), je asi už jen samotná Bučková, Eliška drží basu.

Naše narážka na Brno se jí sice dvakrát nelíbila, ale i tak si jede svou, i když jisté vyměknutí je cítit a o přírodě už se nemluví: „Je to moje soukromá věc a dále to nebudu komentovat, ať si každý myslí, co chce,“ řekla nám včera a my si všichni myslíme, co chceme, tedy že Eliška zarputile popírá dva silikonové implantáty, které sice fandí Kometě, ale žijí s Eliškou v Práglu.

Související články

Další články