Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Konec Biebera, jak ho známe? Spratek začal číst bibli, nechal se pokřtít a zásobuje nás sluníčkovými žvásty

Bieber se rozhodl sekat dobrotu. Máme snad po srandě?
Zdroj: archiv
+ Další 2 fotografie

Idol všech homosexuálů Justin Bieber (20) zjistil, že už ho polovina lidí na světě za jeho frackoidní chování nenávidí, a tak začal zpytovat svědomí.

Po zatčení za drogy, fyzickém napadnutí ženy, rasistických vtipech a dalším hulvátství Bieber bouchl do stolu a řekl dost, teď budu sekat dobrotu. A jaký je nejlepší způsob očištění jména? No přece stát se křesťanem!

Justin si na to objednal soukromého faráře, u kterého zcela jistě musel prvně vykonat ústní zkoušku, na které se ukázalo, jestli má na to stát se opravdu dobrým křesťanem. Nepochybujeme o Bieberově veleúspěšnosti.

Celý křest se odehrál v jeho newyorském bytě v koupelně, a to konkrétně ve vaně. Prostě křest, jak má být. Kanadská hvězdička se také uchýlila k intenzivnímu studiu bible za pomoci faráře Carla Lentza, za kterým Bieber dochází pravidelně. Ehm.

A aby toho nebylo málo, Bieber své chování zargumentoval tak tklivě, že by se i Majk Spirit zastyděl. „Cítím, že bych měl převzít zodpovědnost za své činy. Chci ukázat fanouškům, že svého chování lituji. Doufám, že další 14letí kluci, kteří nechápou sílu slov, nebudou dělat stejné chyby jako já,“ vylil si své srdce Bieber.

Související články

Další články