Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Koncertní mini šňůra Mareše začíná! Víme, kde sehnat lístky! A půlku kožichu!

Zdroj: profimedia, instagram
+ Dalších 13 fotografií
Leoš Mareš oslavil narozeniny! Všechno NEJLEPŠÍ! Smutníte, že nemáte lístky na jeho koncerty? My vám poradíme, jak je na poslední chvíli získat!

Leoš Mareš právě dnes slaví své 41. narozeniny. A dnes vypukne něco, o čem si ani jako malý kluk neodvážil v duchu snít! Leoš dnes pořádá první ze dvou koncertů, které ve svém životě bude mít. Jasně, koncertní šňůra to není zrovna dlouhá, ale prý to bude stát za to.

A co bílý kožich Ten se nakonec nebude prodávat, protože Leoš k němu má s nadsázkou až moc blízký vztah... Proto přišel moderátor s alternativou.

“Jak už víte, nechali jsme vyrobit exkluzivní číslovanou limitovanou edici MIKIN. Je jich jen 150 kusů a více jich už nebude.

Jsou ve dvou designech:

1. S červeným potiskem, na kterém je vizuál koncertu (to je tato na fotce). Těchto MIKIN je jen sto.

2. S bílým potiskem, na kterém je můj kožich. Tu jsem měl na autogramiádě a mám ji na sobě i dnes na zkouškách. Těchto je padesát.

Čísla jsou na visačkách uvnitř, takže každý ví, jaký kus má. Oba designy jsou ve velikostech L a XL (Monika má na sobě XL).

Mikiny jsou právě finálně baleny a prodávat se budou pouze na dvou karlínských koncertech ve čtvrtek a v pátek. Není to klasický merchandising, ale sběratelská vychytávka. Mikiny designovala Monika Koblížková a jsou ve stylu GIVENCHY a SAINT LAURENT mikin, které máme rádi, a to při použití stejného materiálu, střihu i gramáže,” vzkazuje Leoš svým fanouškům.

Pokud teď smutníte, protože si tuhle super vychytanou mikinu nebudete moci koupit někde v normální kamenné prodejně, máme pro vás tip, jak tu či onu mikinu získat!

Leošův koncert startuje za pár hodin. Jasně, údajně je koncert vyprodaný (i ten druhý), ale když si do vyhledávače napíšete lístky na koncert Mareše, vypadne vám ještě dostatečné množství volných vstupenek. Tak šup, šup! Ať je vám tentokrát už nikdo doopravdy nevyfoukne

Související články

Další články