Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Koncertní halou v britském Manchesteru otřásl výbuch: Na místě je nejméně 22 mrtvých! Jednalo se o teroristický ú­tok!

+ Další 3 fotografie
Britská policie je na nohou. Koncertní halou v Manchesteru, kde vystupovala americká zpěvačka Ariana Grande, otřásl výbuch. Situace na místě je zmatená. Zasahuje policie, záchranáři i pyrotechnici. Na místě je 22 mrtvých a nejméně 50 zraněných. Britské úřady podle listu The Telegraph vyšetřují událost jako možný terorismus.

Před několika hodinami došlo k vážnému útoku v koncertní hale v Manchesteru, kde vystupovala americká zpěvačka Ariana Grande. Na místě je šílený zmatek a některá média hovoří o nejméně 60 zraněných a 22 mrtvých. Údajně se mělo jednat o explozi.

Na místě incidentu zasahují záchranáři, policie a pyrotechnici. "Šli jsme zrovna ven, když jsme těsně za východem uslyšeli velkou explozi. Všichni najednou křičeli,“ řekla agentuře Reuters svědkyně Catherine Macfarlane.

Zasahující policie vyzvala obyvatelé Manchesteru, aby se drželi co nejdále od arény. „Po výbuchu jsem spolu s dalšími lidmi padl na zem. Všichni okolo křičeli, bylo to hrozné. Jakmile jsme mohli, vyrazili jsme ven. Okolo arény pobíhali lidé a bylo tam spoustu policejních aut,“ řekl BBC jeden z návštěvníků koncertu.

Podle dostupných informací je zpěvačka mimo ohrožení a dle některých zpráv mohl například explodovat balon naplněný plynem. Zatím není nic potvrzeno. Připravujeme podrobnosti.

Související články

Další články