Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Lucie Vondráčková (zpěvačka)

Nejnovější kauzy

Komunistická mlátička Ondráček promluvil: Je to tu jako v roce 1968

Ondráček se netají tím, že je kovaný komunista.
Zfanatizovaní komunisté stále nevymřeli. Důkazem je poslanec Zdeněk Ondráček. Dnes sedí v Poslanecké sněmovně, dříve mlátil dívky na ulici. Takoví lidé nám předkládají zákony a vládnou.

Komunistická mlátička jménem Ondráček má za sebou zajímavý životní příběh, který ukazuje, že podobným typům lidí se daří dobře v každé době.

V roce 1989 během Palachova týdne mlátil lidi obuškem a tvrdé rány dopadly i na jednu z dívek, která proti poměrům v komunistickém Československu demonstrovala. Ondráček se nikdy netajil tím, že jako příslušník SNB s obuškem uměl pracovat.

Jenže v roce 2013 tento pán proklouzl do Poslanecké sněmovny a nyní navrhuje zákony a káže o morálce. K tomu využívá třeba sociální sítě, které za komančů nebyly. Ale nyní jsou, a tak se tu může vyjadřovat každý, kdo umí bušit nejen do lidí, ale i do klávesnice. Třeba jako pan Ondráček.

„Přátelé, právě koukám na mjr. Zemana, díl Štvanice, a je zajímavé, jak je nadčasový a jak hrozně se hodí na dnešní dobu. To, co se děje dnes, je jak přes kopírák toho, co bylo v roce 1968,“ napsal Ondráček na svůj Facebook.

Co tím přesně chtěl sdělit, je záhadou. Nějak jsme si nevšimli, že by na Václaváku stály tanky a nebo bychom tu měli politické vězně. Ale komunista Ondráček veřejnosti sděluje, že je to jako rok 1968. Takže až půjdete příště zase volit, tak si dejte pozor, ať na vás z volební urny nevyskočí Mistr obušek.

Mohlo by vás zajímat

Další články