Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Kolik vagin máš, tolikrát jsi člověkem! Hazel Jones má dvě a vy?

Zdroj: oficiální zdroj
Ta holka se má! Víte o tom, že člověk má dvě ledviny? A že chlap má levé a pravé varle? Jo, jasně, to asi víte. Možná ale nevíte, že po světě běhají tisíce žen, které mají dvě vaginy a některé žijí také v Česku.

Když má krásná ženská dvě nádherná ňadra, tak se ráda pochlubí. Když má krásná ženská dvě vaginy, tak to tají, co to jde. A přitom je to vlastně fajn a dají se na tom vydělat slušné prachy

Britka Hazel Jones je jednou z mála, která veřejně vystoupila s tím, že jí příroda nadělila o vaginu navíc.

Říká, že dlouho netušila, že "tam dole" to není tak, jak by mělo standardně být. Upozornil ji na to až lékař, když ho vyhledala kvůli silné menstruaci.

Hazel Jones se po tomto zjištění nezavřela nikam do temného kumbálu, ale šla mezi lidi a začala vyprávět svůj příběh.

"Mám dvě vaginy. Latinsky se tomu říká uterus didelphys a je to vlastně super." To je motto, se kterým Hazel dobyla svět.

Dostala několik nabídek od pornoprůmyslu, jezdí na besedy, vydala knížky a nestíhá odmítat pozvánky na rande.

A přitom ženy, které mají zdvojené pohlaví, chodí kolem nás po ulici a jsou naprosto v klidu. Vagina totiž není nos, a proto takovou dámu nepoznáme na první dobrou.

Podle odborných lékařských magazínů má dvojitou vaginu jedna žena ze tří tisíc. Není to tedy vzácné jako yetti nebo bájný bílý jednorožec. Je to dosti běžná a docela dobře popsaná anomálie.

To znamená, že třeba ve městě, jako je Tachov (žije tam asi 30 tisíc obyvatel), je takových žen (čistě statisticky) asi deset. Ano, třeba tam není žádná, ale vedle v Mariánských Lázních jich může být 100. To je prostě čistá statistika.

Jak tato anomálie vzniká? Při vývoji ženského plodu jsou párové orgány kromě ledvin nebo plic také děloha či vagina. Během vývoje plodu ale párovost zaniká a orgány splynou do jednoho tělesa. Pokud si myslíte, že je to strašné a že "dvojženy" jsou chudinky, rovnou vám prozradíme, že jsou daleko horší anomálie. Třeba když se vagina nevytvoří vůbec. Brrr.

Lékaři tvrdí, že ze všech žen, které na světě žijí, souloží, močí a rodí, má nějakou odchylku od vaginálního standardu jedna ze sta

Takže, pánové, hlavu vzhůru! Pokud vám tehdy Mařka na plese nedala a utekla zadním vchodem, možná to nebylo tím, že vám táhnul z pusy rum a smrdělo podpaží

Možná jen měla dvě vaginy a nevěděla, jak vám to sdělit. Nebo neměla žádnou a... Ne, určitě to bylo tím, že má dvě. Máte na ni ještě telefonní číslo?

Související články

Další články