Zpěvák Petr Kolář (47) se na narozeninách jakéhosi Milana Drobného (70) opil do němoty, spadl na schodech s pytlíkem drog v ruce, zavalila ho vykropená fanynka a při vší smůle ho u toho vyfotili.

Vznikla tak fotografie, která vejde do dějin tuzemského bulváru, stejně jako v něm dávno figuruje Kolář coby zdatný lhář, který už při rozvodu před čtyřmi lety, kam ho dostal sex s biletářkou divadla, prokázal, že vymýšlet si umí skutečně do poslední chvíle.

Serveru Blesk.cz Kolář dal k situaci vyjádření a milovníci omamných a psychotropních látek v redakci se doteď nepřestali smát!

„O mně je známo, že se rád bavím, šli jsme dva, někdo zakopl… Já neužívám drogy, nějak se mi to do ruky dostalo, někde tam běhalo, ani nevím, co to bylo,“ nechal se slyšet zpěvák, který rozhodně nebudí dojem, že si vylitý jak váza šel na záchod přepudrovat nos a pytlík nedočkavě držel v ruce naneštěstí zrovna ve chvíli, kdy přišel vyfocený držkopád za asistence podobně zkalené návštěvnice koncertu.

Jeho partnerka, biletářka Lenka Chlupáčová, se kterou podváděl bývalou ženu, musela doma šílet, neb Kolář zřejmě musel vysvětlovat nejen sérii snímků s tou paní, co „na něj upadla“, ale také inkriminovaný pytlíček s moučkovým cukrem: „Dostal jsem doma lehce vyhubováno,“ dodal k tomu Kolář další velmi důvěryhodně znějící informaci, kterou bychom si dovolili volně přeložit tak, že ho Chlupáčová málem zabila, protože sama si dobře pamatuje, čeho je Kolář, jen co vypadne z domu, doopravdy schopen.

Abychom to nějak uzavřeli, ta situace se prostě odehrála jinak, Petr je věrnost sama, někdo mu strčil do ruky drogy, kterých se nedotkl a neměl v úmyslu dotknout, a ta částka samozřejmě absolutně nesouhlasí.