Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Kolaps ve Vile: VyVolený Vladko Dobrovodský se totálně zhroutil, vypadalo to na Bohnice!

Vladko se rozpovídal o své minulosti a to neměl dělat.

Diváky oblíbený Vladko Dobrovodský (35) se ve Vile VyVolených zhroutil. Během osobní zpovědi, při které odkryl mnohá tajemství ze své minulosti, se dostal na úplné psychické dno.

Když VyVolení dostali za úkol promluvit o svých 13. komnatách, přiznal Vladko, jaké má vztahy se svou rodinou.

"Nechci, aby byli poblíž mě, protože mě totálně ničí a vysávají můj život. Když jsem vyhrál před osmi lety, tak si myslím, že jsem udělal pro rodinu hodně. Nikdy jsem se jim ale nezavděčil. Ať jsem udělal cokoliv, pořád to bylo málo. To znamená, že kdybych se rozpůlil, vyčetli by mi, že jsem se nerozčtvrtil.

Přečetl jsem spousty knížek kvůli tomu, abych se z toho dostal. Musel jsem udělat radikální řez, jinak by můj život neměl smysl. To znamená, ukončil jsem veškeré příbuzenské vztahy, jediný, kdo mi zůstal, je moje matka, protože je to moje matka. Naše rodina je rozbitá, rozmělněná a já už ji ani za rodinu nepovažuju. Proto si chci změnit i příjmení. Odmala ho nesnáším, protože nosím jméno, které mi nepatří. Chci mít jméno po svém otci. Ale mám ho po prvním manželovi mé matky, to byl člověk, proti kterému nic nemám, protože jsem ho ani neznal, ale není to můj otec. Při respektu k mé matce, nemám rád ani jméno Vladko. Říká se, že jenom nuly si mění jméno, ale já říkám, že si ho nechám změnit a místo Vladko si umažu to jedno písmeno na Vlado. Pro mě to Vladko znamená něco odporného.

Když otevřu fotoalbum a vidím ty fotky z Vánoc, vidím to oblečení, co mám na sobě, mě to totálně deptá. Když řeknu, že jsem něco neměl, tak matka řekne, že to není pravda, protože jsem to měl. Nosil jsem spodní prádlo po manželech mé matky, ponožky po nich, nesnáším obleky, protože jsem je nosil po těch hajzlech, kteří se v tom potili, smrděli. Totálně mně to zničilo psychiku. Vy to nepochopíte. Jak když někoho nenávidíte a nosíte to. Vy to nemůžete pochopit, ten pach těch lidí. A to jsou takový věci, který byly kolem. Prostě totálně mi to zničilo život.

Moje přítelkyně byla pro mou rodinu automaticky kurva. Ani ji neznali a hned byla kurvou. Můj přítel byl prase a já jsem na něm byl šperk, broušený diamant, který visí na jeho krku. Já jsem ho kvůli tomu nedokázal milovat, ačkoliv vím, že on mě miloval. Mrzí mě to, ale už to nedokážu spravit. Třetí můj partner naštěstí neumí česky a nikdo z mojí rodiny španělsky. Ale nejhorší bylo, když mě někdo považuje za hloupého. Vím velice dobře, co dělám. A nejstrašnější bylo, když mě moje rodina považovala za blázna.

Pokud těch pět milionů vyhraju, tak všechno to investuju jenom do sebe. Je mi jedno, co o mně moje rodina bude vykládat venku, mně jsou ukradení. Nechtěl jsem o tom mluvit, proto nesnáším šťárání se v minulosti někoho jinýho."

Po této zpovědi Vladko utekl do ložnice, kde dlouhou dobu brečel pod peřinou. Naštěstí se mu podařilo ze složité situace dostat a nemuseli ho odvézt do Bohnic.

Mohlo by vás zajímat

Další články