Dlouho jsme tu neměli takový bulvární zapletenec, o němž máme silné podezření, že se spíš jedná o nějaký virál na Bohnice než o něco, co snad myslí hlavní aktérka vážně.

Tou je roztodivná existence jménem Tachmina Ibragimova, žena neurčitého věku, která ani neví, odkud pochází. Na Facebooku má napsáno, že ze Sýrie, přitom Tachmina je typicky litevské jméno (děláme machry, Google nám to poradil). V televizi pak tvrdí, že je Afghánka, od jejích kamarádů jsme se doslechli, že je z Pákistánu. Rodinu má prý v Rusku nebo na Ukrajině, sama neví, nejspíš to tedy bude ve skutečnosti nějaká pouliční směs ze Žižkova či od slovensko-užhorodských hranic.

Tahle žena zásobila poslední půlrok své fanoušky, ve skutečnosti sociální komunitu fascinovanou tímto neskutečným přírodním úkazem, obrázky z ultrazvuku a capslockovými výkřiky, že ji všude zakazuje Karel Vágner a jeho mafie, chce do Blesku a čeká dítě s Josefem Koktou.

Nějak jí ale nedošlo, že přenáší už o půl roku, a buď lže, nebo je březí slonice v převleku za člověka (ty rodí až po 22 měsících), vyberte si, co z toho je podle vás větší pravda. Nicméně po více jak roce od zasetí Koktova semínka pochybnosti Tachmina v úterý ráno údajně vrhla a Kokta je tím pádem obviněn z toho, že má levobočka, jmenuje se Mohammed Kokta a teď nastává otázka, zda je partner Ornelly Štikové v análu.

Úředním, samozřejmě.

Tachmina si totiž po porodu zrušila svůj krásný Facebook, kam jsme se chodili zasmát pokaždé, když nám nerozuměl celý svět a měli jsme potřebu se ujistit, že je tu ještě někdo, kdo je na tom hůř než my. Z čehož si tedy odvozujeme, že dítě na fotce je nejspíš nějaké cizí dítě stažené z Google obrázků a patří například matce, která žije v USA.

Pofidérní zpěvačka se ale dušuje, že otcem je opravdu Kokta, a nechá udělat testy otcovství, zatímco Josef oslovil právníky a hodlá Tachminu žalovat. Směle do toho! Nemůžeme se dočkat a už si děláme zásoby popcornu na tuhle kovbojku.