Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Kokos na sněhu! Jarda Jágr složil poklonu Hertlovi: Jestli se chci zúčastnit olympiády, stane se ze mě bobista!

Tomáš Hertl je velkou nadějí českého hokeje.
Zdroj: Facebook, Profimedia.cz

Poté, co nová česká hokejová naděje Tomáš Hertl (19) ohromil nejen Českou republiku, ale i svět svými čtyřmi góly během jednoho zápasu, se ve sportovním světě nemluví o ničem jiném. Událost komentoval i sám hokejista Jaromír Jágr (41), který se podle některých teď může bát o svůj titul nejlepšího českého hokejisty.

Jágr se rozhodl Hertlův výkon okomentovat prostřednictvím Facebooku s humorem sobě vlastním: „Po včerejší exhibici Tomáše Hertla jsem usoudil, že jestliže se chci aktivně zúčastnit olympiády, je potřeba se věnovat jinému sportu. Sami na fotce vidíte, že s tréninkem už jsem začal. Teď už jen změnit občanství a pořádně se opálit. Promiň, trenére Lojzo, ale takto mám větší šanci se do Soči dostat. Obrovská gratulace a k tomu jedna malá rada Tomášovi: to já mít takový začátek jako ty, tak si teď dám čtrnáct dní volno a tím pádem dám i šanci ostatním hráčům, aby soutěž o nejlepšího střelce NHL byla zajímavější,“ napsala nová posila New Jersey (smajlíky v textu jsme pro jejich vysoký počet odstranili).

Úterní výkon Hertla, který v utkání NHL proti New York Rangers vstřelil v dresu San Jose čtyři branky, je vskutku nevídaný a nedivíme se, že se Jarda radši „klidí z cesty“. Je nám ale jasné, že s vervou, s níž jde do každého tréninku a zápasu, by Jágr vyhrál i jako bobista.

Související články

Další články