Teď už si Nicole může oddychnout, konečně klofla někoho, s kým „náhodou“ otěhotněla, a nebude muset hezkých pár řádek let hýbnout prstem. Tedy jestli ji pak hokejista Omsku Vladimír Sobotka (27) nevymění za mladší model z Kozičky.

Právě v proslulém pražském baru sportovců tak ráda tahle rajda lovila. Je to vyzkoušené místo, kde si dáte pár drinků s čutálkou či hokejkou a na večer máte zajištěný program u něj v posteli. Jenže co když ho chcete na delší vztah než jen na špás?

Musela těch bohatých namakanců „obejít“ vícero, než se nějaký trouba chytl. Samozřejmě určitě Nicole brala prášky a její těhotenství je jen velká náhoda a zázrak přírody. Jenže před tím, než se jí začal zakulacovat pupek, obšťastnila i pár sportovců.

Nějaký ten pátek randila s fotbalovým reprezentantem Michalem Kadlecem (31), který jí ale začal mít plné zuby a možná taky jejího náročného životního stylu, který ho stál nejednu kačku. Radši se s ní rozešel dřív, než by začala pomýšlet na vdavky a rodinu.

Když se jí nezadařilo na zeleném trávníku, tak přešla k ledu. Do jejího hledáčku se dostal bývalý reprezentant Petr Průcha, který ji ale také hodně rychle prohlédl a pustil k vodě, dřív než si ho stačila pojistit.

U těch hokejek také zůstala. Než stačila otěhotnět se Sobotkou, tak se jí dokonce zachtělo zadaného Michaela Frolíka (28). A to v době, kdy jeho partnerka Diana Kobzanová (34) čekala dceru Ellu (1,5). Nestyděla se prý mu vypisovat a laškovat s ním, i když věděla, že je ženatý. Jenže to netušila, jak rychlou přítrž tomu udělá Diana, která by se nebála ani rozbít jí tu její rozkošnou tvářičku. Takže tam měla taky útrum.

Kolik přesně sportovců uvízlo v její síti, to ví jen sama roztomilá Nicole. Ta si teď po všem tom fiasku může mnout ruce, že konečně kápla na tu zlatou žílu, a těší se na bezstarostný život. Sobotkovi předchůdci si ale určitě mnou ruce, že naštěstí z jejích spárů rychle vycouvali, než bylo pozdě a jejich konto prázdné.