Známý režisér televizních reklam Jakub Kohák (38) má laťku humoru nastavenou hodně vysoko. V ranním vysílání na rádiu Evropa 2 se pustil do modelky Elišky Bučkové (24) a její postavy.

Na rádiu totiž odpovídal na samozřejmě smyšlený dotaz jakési Elišky B., která se údajně dotazovala, jestli si o ní Kohák myslí, že je tlustá. „Ano, jsi tlustá a měla bys zhubnout, Eliško. Jsi tlusťoška odporná, hnusná a už se nám to vůbec nikomu nelíbí. Celý národ tě sleduje, zhubni na 37 kilo,“ vztekal se na rádiu Kohák. Přestože se moderátor Leoš Mareš (37) snažil celou situaci zlehčit, Kohák si ještě přisadil. „To je přece jasné, že taková celebrita nenapíše celé jméno. Můj vzkaz se vztahuje na všechny Elišky B., tlusťošky, tlustý tlusťošky. Hrošice. Tfuj, zhubni! Staň se člověkem,“ ozvalo se z éteru.

Jenže Kohákova legrácka se Elišky, která dlouhodobě bojovala s anorexií, pořádně dotkla. „Pan Kohák mě docela zklamal. Vnímala jsem ho jako vtipného a inteligentního člověka, takže buď měl slabší chvilku, nebo vsadil na primitivní humor bavit se tím, že uráží ostatní,“ vyjádřila se modelka na svém facebookovém profilu, kde má zástupy fanoušků, kteří samozřejmě z velké části zůstanou na straně své ikony.