Bratry hrají krasavci Paul Wesley a Ian Somerhalder, který s Ninou tvořil několik let pár i v soukromí.

Svůj odchod oznámila herečka hodně emotivně.

„Právě jsem prožila nejkrásnější víkend u jezera Lanier se svojí druhou rodinou, s tvůrci Upířích deníků, a chci vám jako první říct, že to nebyla jenom oslava, ale i loučení s celou mojí pracovní rodinou. V roli Eleny jsem prožila šest sérií dobrodružství. Těch šest let bylo úžasnou životní zkušeností, ze které budu čerpat celý život,“ stálo v první části dojemného dopisu, který umístila Nina na svůj Instagram.

„Byla jsem člověkem, upírem, dvojníkem i šíleným nesmrtelným. Byla jsem unesena, mučena, zabita, ale vstala jsem i z mrtvých,“ pokračovala oblíbená herečka.

„Našla jsem si několik úžasných přátel, které budu navždy milovat.“

„Musím se s vámi fanoušky i s tvůrci Upířích deníků rozloučit. Je na čase, abych započala novou etapu ve svém životě. Bez vás fanoušků, kteří jste nás s láskou a nadšeně podporovali, by těchto šest neuvěřitelných let nebylo možných. Miluji vás!“

Je otázkou, zda Nina Dobrev zapomněla na to, že ji seriál v podstatě „udělal“, a nevděčně utíká ve chvíli, kdy mu klesá sledovanost, nebo jestli opravdu potřebuje čas pro sebe. Co myslíte?