Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Kočička Nina Dobrev opouští Upíří deníky. Dojemným loučením rozplakala fanoušky po celém světě!

Nina byla v seriálu šest let.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
Narodila se v Bulharsku, kde ale žila se svými rodiči pouze dva roky, následně se rodina přestěhovala do Kanady, kde Nina vyrostla. Posledních šest let žila mezi Los Angeles, které je jejím domovem, a Atlantou, kde natáčela úspěšný seriál Upíří deníky, tomu je ale konec. S rolí dívky jménem Elena Gilbert, která se nemůže rozhodnout, se kterým ze dvou bratrů Salvátorů bude žít, se Nina po šesti letech loučí.

Bratry hrají krasavci Paul Wesley a Ian Somerhalder, který s Ninou tvořil několik let pár i v soukromí.

Svůj odchod oznámila herečka hodně emotivně.

„Právě jsem prožila nejkrásnější víkend u jezera Lanier se svojí druhou rodinou, s tvůrci Upířích deníků, a chci vám jako první říct, že to nebyla jenom oslava, ale i loučení s celou mojí pracovní rodinou. V roli Eleny jsem prožila šest sérií dobrodružství. Těch šest let bylo úžasnou životní zkušeností, ze které budu čerpat celý život,“ stálo v první části dojemného dopisu, který umístila Nina na svůj Instagram.

„Byla jsem člověkem, upírem, dvojníkem i šíleným nesmrtelným. Byla jsem unesena, mučena, zabita, ale vstala jsem i z mrtvých,“ pokračovala oblíbená herečka.

„Našla jsem si několik úžasných přátel, které budu navždy milovat.“

„Musím se s vámi fanoušky i s tvůrci Upířích deníků rozloučit. Je na čase, abych započala novou etapu ve svém životě. Bez vás fanoušků, kteří jste nás s láskou a nadšeně podporovali, by těchto šest neuvěřitelných let nebylo možných. Miluji vás!“

Je otázkou, zda Nina Dobrev zapomněla na to, že ji seriál v podstatě „udělal“, a nevděčně utíká ve chvíli, kdy mu klesá sledovanost, nebo jestli opravdu potřebuje čas pro sebe. Co myslíte?

Související články

Další články