Miss ČR 2001 Diana Kobzanová (31) to konečně dokázala a našla toho pravého inseminátora.

Doslova v hodině dvanácté klofla čerstvého vítěze Stanley Cupu Michaela Frolíka a už je jasné, proč musel loni na podzim od válu automobilový závodník Štěpán Vojtěch (37), který byl původně vybrán coby plodič Dianiných dětí. Ale NHL je NHL a Diana si dala skutečně velkou práci, aby Frolíkovi ukázala, že mediálně je na ni spoleh.

Redakci už je také jasné, proč před pár týdny Kobzanová vyšilovala kvůli článkům o rozchodu s Vojtěchem, kde trvala na přesném termínu rozchodu (psali jsme Vánoce, Dianka chtěla léto) a důrazně žádala, ať nespekulujeme, že ji v Praze brousí někdo jiný. To vše evidentně kvůli Frolíkovi, který měl mít v Chicagu pocit, že jeptiška Diana tu na něj čeká.

A povedlo se. Fotograf MF Dnes nachytal dnes nad ránem našeho času Kobzanovou na ledě v Bostonu, kde společně s Frolíkovými rodiči slavila vítězství svého miláčka ve Stanley Cupu.

Sázíme rubl proti kopejce, že na zasloužené letní dovolené ji Frolík „náhodou“ zbouchne a bude vymalováno!

Michaelovi gratulujeme ke Stanley Cupu a Dianě k „modelkovskému“ Stanley Cupu. A dodáváme, že samozřejmě víme, že v tomto případě nejde od modelky o žádný kalkul a bohatého hokejku skutečně miluje vroucnou, čistou láskou, oproštěnou od jakéhokoli kalkulu a vypočítavosti a s Frolíkem by jistě byla, i kdyby se v Opavě živil jako instalatér.