Vypadá to, že Jana Vopěnková, zřejmě už bývalá milenka knížete Karla Schwarzenberga (75), se rozhodla ze své slávy vytěžit, co se dá. Když se objevila na křtu pornokalendáře fotografa Jiřího Slámy, dělala, že jí je přítomnost novinářů nepříjemná, ale na nás si nepřijde.

Kdyby Vopěnková nestála o pozornost médií, nelezla by na křest kalendáře, kde je předem jasné, že tam budou zástupci médií. Sehrávačku ve stylu „nechte mě, nefoťte mě“ Jana zahrála dokonale. Na akci v pražském klubu dorazila s jedním fotografem (karta z jeho foťáku musí obsahovat pořádné materiály), ale po tom, co se na ni snesli i čerti, kteří zřejmě chtěli Janu unést do pekla za její knížecí pelešení, se mladá dívka raději odebrala pryč.

My jsme jí ale byli v patách a její počínání nám v hlavě vyvolalo několik otazníků. Jana si to štrádovala centrem od „Staromáku“ až k dolní části Václavského náměstí, kde dost dlouho čekala u vánočního stromku. Že by prosila Ježíška, aby jí zpátky vrátil knížete? Potom vyrazila do blízkého fastfoodu, kde dvě hodiny trávila surfováním po internetu. Asi kolem jedenácté večer se Vopěnková vydala metrem do Krče, kde zaplula do jednoho činžovního domu, kde by měla pobývat v bytě u své babičky.