Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Kniha 50 odstínů šedi může za rozšíření pohlavních chorob! Jak je to možné a komu to hrozí?

Kniha, která vám dá kapavku.
Zdroj:

Mezi lidmi staršími padesáti let se začínají čím dál tím víc rozmáhat pohlavní choroby. Čím to je? Světově uznávaná doktorka Charlotte Jones věří, že za to může kniha 50 odstínů šedi!

Tato erotická série knih podle ní způsobila, že jsou starší lidé mnohem sexuálně dobrodružnější a aktivnější. Doktorka Jones je šéfkou britské lékařské asociace a má tedy statistická data o nárůstu chorob spojených se sexuálním životem u starších lidí. A ten nárůst se začal projevovat ve stejné době, ve které se začalo všude mluvit o této erotické knize, jejíž zfilmovaná verze půjde do kin příští rok na Valentýna.

„Když se mluví o bezpečném sexu, lidé neustále míní tyto rady spíše na mladé lidi, ale bezpečný sex by měli provozovat i ti starší,“ upozorňuje doktorka. Říkáme tomu efekt 50 odstínů šedi, kvůli kterému jsou starší lidé experimentálnější, ale mnohdy nemyslí na to, že by měli používat kondom."

A jaké nemoci se začínají mezi staršími lidmi šířit? Ke klasické kvasinkové infekci přibývají také kapavka a syfilis. Upozorňuje, že pokud lidé narazí na symptomy, musejí ihned vyhledat lékaře.

Něco takového asi autorka 50 odstínů šedi při psaní své sado & maso erotiky pro rodiče nečekala, co?

Související články

Další články