Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Kim to ráda nahoře bez. Podívejte se na 5 odvážných vyprsených outfitů Kardashian

Kim rezignovala na spodní prádlo.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie
Od té doby, co ji celý svět viděl, jak vypadá nahoře, dole i zespod bez, se s tím Kim nepáře a oblečení nosí jen proto, aby se nenastydla. A možná ještě proto, aby její přednosti držely pohromadě.

Když si to tak shrneme, celebrita z povolání Kim Kardashian (34) už nemá světu co nabídnout. Ne že by tedy kdy měla. Ale vemte si to, všechno už ukázala, fotila akty i účinkování v pornu má za sebou. A tak se snaží, co to jde, aby se o ní psalo, a na každém kroku provokuje.

A když na to nemá mentálně, musí na to jít zase jen přes svoje tělo. V poslední době rezignovala na spodní prádlo a zřejmě se drží hesla: Dobrý den, kozy ven. Jí se prostě nejde dívat do očí. Tak schválně, vybavíte si spíš její oči, nebo její prsa? Nebudeme vám lhát, když se řekne Kim Kardashian, tak si my vybavíme na první dobrou její fotky naolejovaného těla a monstrózního zadku takových rozměrů, že i Jennifer Lopez, známá to prdelnice, je vedle ní tintítko.

Ale Kim může být v klidu, už brzy se bude moci zase obléct. Čeká totiž se svým manželem Kánětem druhé dítě a pozornost má v tomhle případě minimálně na devět měsíců zajištěnou.

Související články

Další články