Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Kim Kardashian zklamala celou planetu! Její dítě se nebude jmenovat Jih Západ! Jak se nakonec rozhodne?

Kim přemýšlí o jménu dítěte.
+ Další fotografie
Manželka Kanyeho Westa prozradila v show Shaquilla O’Neala, že její dítě rozhodně nebude South West, a navíc všem našeptávačům vyčinila, že je to pěkně hloupý nápad. No jistě. Geniální nápad byl North West (Sever Západ). Jih Západ by bylo čiré šílenství. No, každopádně South je ze hry a zbývá tak už jen omezený počet možností!

Fanoušci ihned přispěchali s návrhem East West (Východ Západ) a West West (Západ Západ). To vše ale Kim (34) rázně smetla ze stolu s tím, že západ, východ i jih jsou přece níže než sever a to by prostě nešlo.

Jsme velice rádi, že Kim rovnou přemýšlí v rovině argumentů tříletých dětí a umně se tak vyhýbá možným třenicím v budoucnosti.

Naše redakce je proto ze všech zbylých možností nejvíce pro jméno Go West (Jdi na Západ). Je to vtipné a zároveň se jedná i o píseň, takže by se Kanye (38) mohl podívat, jak vypadá skutečný hit.

Další možností je pak Wild West (Divoký Západ) či Wild Wild West (Opravdu Divoký Západ), kdyby bylo dítě po dědečkovi, který nedávno změnil pohlaví.

Nebo máte lepší návrhy? Napište nám je do diskuze!

Mohlo by vás zajímat

Další články