Ta nominovaná samozřejmě za nic není, protože jediný její přínos je, že si umí fotit vlastní selfie. Její manžel Kanye West (37) je sice rapper, ale vzhledem k jeho posledním uměleckým počinům moc nerozumíme tomu, že by měl získat zlatý gramofonek, nicméně více pozornosti si momentálně vysloužil outfit Kim Kardashian (34).

Majitelka obřího zadku, o němž neustále tvrdí, že není silikonový, ale nikdo jí to nechce moc věřit, si oblékla na předávání rudé plisované šaty, tedy spíš svršek a sukni, v níž ještě vyniknou její ohromné křivky.

Tedy hlavně ta zadní.

Plisování přidává kila komukoliv a Kim vypadá jako obří kremrole, i když ve skutečnosti, ač je to neuvěřitelné, je vlastně drobná. Vsadíme se, že nikoho moc nebude zajímat, co se vlastně děje na pódiu, ale každý bude kontrolovat, zda jí obrovská zadnice nevyleze nějakým nedopatřením z šatů, nebo jestli jí neprasknou ve švech.

Na Kanyeho zase tak líbivý pohled není. Na co si dělat hlavu s oblečením na ceny Grammy, stačí vám jen to, co nosíte, když jdete venčit psa.