O zálibách Kim Kardashian v plastických operacích a různých úpravách těla už vyšly mraky článků. Tahle hvězdička se ale začíná stávat chodící voskovou figurínou, což dokazují i její fotky z návštěvy San Franciska.

Hlavní aktérka reality show Keeping up with the Kardashians opět nezapomněla zdůraznit svoje velmi ženské křivky. V dlouhé bílé vlněné sukni a roláku jí to slušelo, ovšem proč si na obličej Kim natřela tunu samoopalovacího krému a ještě se natřela make-upem, který z jejího obličeje udělal kluziště, nepochopíme.

Když před Kardashiankou řeknete slovo plastická operace, začne se na vás dívat, jako byste po ní chtěli citovat Archimédův zákon pozpátku, ale stačí srovnat její fotografie z minulosti s těmi současnými a každému je jasné, jak to Kim s těmito zákroky má. To máme silikon v prsou, v zadnici, botox ve rtech, tváři, hovoří se i o lícních implantátech, nosu… prostě nebožtík Michael Jackson hadr. Každopádně za pár let se ukáže, jak moc byla při těchhle úpravách Kim opatrná, aby se z ní ve stáří nestala druhá Donatella Versace.