Po zanalyzování videa, na kterém je celý incident se slavnou hvězdou reality show Kim Kardashian zachycen, byl odhalen útočník!

Poslední obětí šíleného ukrajinského novináře se stala Kim Kardashian. Podle potvrzených informací je oním výtržníkem velmi dobře známý exhibicionista Vitalij Sediuk. Ten už obtěžoval stejným způsobem Leonarda DiCapria, Brada Pitta nebo Willa Smithe.

Kim se svým manželem Kanyem Westem a jejich dcerou North tráví několik dní v Paříži, kam přiletěli mimo jiné podpořit sestru Kim, Kendall Jenner. Mladší Kendall předvádí ve městě módy oblečení předních značek na Fashion Weeku. Přijela se na ni podívat i její matka Kris Jenner.

Celá rodina působí v Paříži obrovský rozruch, který vyvrcholil včera, když se při vystupování z auta pokusil Kim Kardashian bláznivý ukrajinský novinář napadnout.

Sediuk byl odsouzen k 30 dnům ve vězení po napadení Brada Pitta na premiéře filmu Maleficent v Los Angeles. Také se nesmí na blíže než 450 metrů přibližovat k červenému koberci! Tím pádem jsou mu zapovězeny všechny velké premiéry a tzv. glamour akce. Skrýt se v davu na ulici, v místě, kde se pohybují celebrity, mu ale nikdo nezabrání.

Vitalij Sediuk se brání jako vždy. Tvrdí, že šlo pouze o vtip. Možná je na čase, aby mu někdo vysvětlil, že opravdu není ani trochu vtipný!