Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Kim Kardashian provokuje v těsných outfitech! Údajně je v nejlepší formě, zadeček v plavkách už ale radši neukáže

Na co asi Kanye na této fotce myslí?
Zdroj: instagram
+ Dalších 7 fotografií
Kim Kardashian se opět vzchopila a fanoušky na svém Instagramu hojně zásobuje fotkami v těsných outfitech. Speciálně pak v těch, které vyzdvihují, rozuměj obepínají, její oblé tvary. Není tomu však tak dávno, co se právě o jejích až tuze oblých tvarech hovořilo poněkud záporně.

Kim je podle svých slov v nejlepší možné formě. A taky se podle toho patřičně obléká. Uvidíte ji pouze v krátkých topících a zásadně bez podprsenky. Upnuté legíny všeho druhu jsou také na denním pořádku a vypadá to, že v nich se zadeček vyšpulit nebojí. Co takhle ale ukázat, co je pod nimi?

Když Kiminy snímky v plavkách obletěly svět a vyšla na svět krutá pravda o její celulitidě, celý svět byl v šoku. Statisíce fanoušků se na Kim nakrkly, že si hraje na nejhezčí zadek na světě a pak vypadá jako kterákoliv Janina od vedle. Chudák Kim dlouho trapně mlčela a pak se nechala slyšet, že se její zadek stal obětí Photoshopu. Hm.

Na to konto jste ji mohli vidět, jak vehementně cvičí a maká na sobě, aby napravila napáchané škody, respektive reputaci. To se jí celkem daří, ale přesto si dává velký pozor, aby ji nikdo v plavkách už jen tak neviděl. A svůj pověstný zadek raději vystavuje výhradně zakrytý.

Související články

Další články