Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Kim Kardashian potřebuje dvojnici pro svou dceru. Neuvěříte, kolik za to zaplatila!

Kim Kardashian nechce, aby její dceru otravovali paparazzi.
Zdroj: Profimedia.cz

Hvězdička Kim Kardashian (33) má za svým obřím zadkem neustále paparazzi, což jí samotné nevadí, ale vadí jí, když se paparazzi snaží vyfotit její dceru. Proto Kim nechala najmout pro North West dvojnici.

„V Los Angeles nechala Kim uspořádat konkurz a nakonec se podařilo najít holčičku, která je naprosto věrnou kopií její dcery. K ní najali i dvojnici chůvy,“ řekl zdroj magazínu Grazia. Celá tahle paráda stála Kim a Kanyeho Westa 500 000 dolarů, což je asi 10 141 500 Kč.

Dvojnice teď bude muset být zřejmě k dispozici pokaždé, kdy si majitelka obřího pozadí usmyslí, ale její rodiče si zase přijdou na pěkné peníze. Horší už bude vysvětlovat, až dívenka vyroste, proč musela neustále čelit jako malá otravným bleskům paparazzi, když není žádná celebrita.

Kim ale není jedinou, kdo si pořídil pro svého potomka dvojníka. Katie Holmes a Tom Cruise pro svou dceru Suri využili na veřejnosti dvojnici už také.

Související články

Další články