Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Kim Kardashian odtajnila obálku své chystané knihy o selfie. My jsme totálně nadšeni!

Nás by strašně zajímalo, kdo si tohle veledílo koupí.
Zdroj: koláž archiv
+ Další 3 fotografie

Určitě si pamatujete, že jsme nedávno psali, jak Kim Kardashian (33) chystá k vydání největší veledílo tohoto století, publikaci, kterou budou mít děti jako povinnou četbu ve škole, každý ji bude chtít vlastnit ve své knihovničce a po nocích si v ní listovat.

Vojna a mír a Zločin a trest a Evžen Oněgin a Komu zvoní hrana, dokonce i Bible a Shakespearovy sonety proti tomu budou trapné románky do kapsy, protože Kim vydá knihu… počkej si…

Svých selfie!

Nádhera! Jezdíme tady z toho radostí po redakci na duhových jednorožcích, popíjíme tekutou manu, kterou nám do pusy rovnou stříká Aštar Šeran, děláme radostný kruh všichni spojeni za ruce v jedinečné pospolitosti a zpíváme hymnu včetně té slovenské, protože ta se nám vždycky líbila víc.

Naše produkční se samozřejmě už shání po objednávkových arších, a když tuhle přišla, že ještě nejsou k dostání, ztřískali jsme ji bičem co proto, protože nehodláme na nic čekat. Zvláště když jsme viděli tu nádhernou, jedinečnou, geniální a originální obálku, kterou si Kim vybrala!

Máme tu pro ni už speciální vitrínu, je nasvícená a ozdobená srdíčky, šéfredaktorův velký plakát Manic Street Preachers i s podpisy členů kapely jsme shodili z terasy, takový šmuk u nás nemá co dělat, spálili jsme všechny naše eXtra reklamní plakáty a ta velká televize poletí za pět minut.

Tady bude kralovat jedině Kim!

Související články

Další články