Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Kim Kardashian je závislá na selfíčkách. Tipněte si, kolik jich denně udělá

Kim Kardashian je závislá na selfie.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 9 fotografií

Hvězdička Kim Kardashian (33) má fakt spoustu práce. Nakupování, setkávání s kamarádkami na kávě, pak samozřejmě starost o dceru, která má jméno po ručičce z kompasu, a při tom všem má Kim za svou obří zadnicí ještě tým, který to všechno natáčí. Pak to vysílají a Kim a její familie z toho má strašně moc peněz.

Hlavní smysl života Kardashian je ale pořizovat si selfie, kdykoliv kdekoliv, což naštvalo už i matku rodu Kris Jenner (59), která během natáčení jednoho dílu Keeping up with the Kardashians prohlásila o své dceři, že je na pořizování selfie závislá. Její dcera totiž vidí obyčejnou zeď, hned ji vyhodnotí jako vhodnou k pořízení samofotky a cvaká.

Když se jí matka zeptá, kolik takových snímků za den udělá, řekne Kim, že klidně 1 200, než najde tu pravou, kterou nahraje na sociální sítě. Vzhledem k tomu, že nám stačila setina vteřiny, abychom našli pouhých dvanáct selfie Kim, tohle brutální číslo její matce věříme.

Související články

Další články