Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Jasmina Alagič Horoskop

Nejnovější kauzy

Kim Kardashian je závislá na selfíčkách. Tipněte si, kolik jich denně udělá

Kim Kardashian je závislá na selfie.
+ Dalších 9 fotografií

Hvězdička Kim Kardashian (33) má fakt spoustu práce. Nakupování, setkávání s kamarádkami na kávě, pak samozřejmě starost o dceru, která má jméno po ručičce z kompasu, a při tom všem má Kim za svou obří zadnicí ještě tým, který to všechno natáčí. Pak to vysílají a Kim a její familie z toho má strašně moc peněz.

Hlavní smysl života Kardashian je ale pořizovat si selfie, kdykoliv kdekoliv, což naštvalo už i matku rodu Kris Jenner (59), která během natáčení jednoho dílu Keeping up with the Kardashians prohlásila o své dceři, že je na pořizování selfie závislá. Její dcera totiž vidí obyčejnou zeď, hned ji vyhodnotí jako vhodnou k pořízení samofotky a cvaká.

Když se jí matka zeptá, kolik takových snímků za den udělá, řekne Kim, že klidně 1 200, než najde tu pravou, kterou nahraje na sociální sítě. Vzhledem k tomu, že nám stačila setina vteřiny, abychom našli pouhých dvanáct selfie Kim, tohle brutální číslo její matce věříme.

Mohlo by vás zajímat

Další články