Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

KIM KARDASHIAN je proti mně nula! Tahle Ruska šokovala Instagram svým obřím zadkem a ňadry! ŽHAVÉ FOTOGRAFIE UVNITŘ

Je hezčí než Kim? Co myslíte?
Zdroj: instagram.com
+ Dalších 12 fotografií
Ruska Anastasia Kvitko (22) je modelka, která má figuru hodně srovnatelnou se slavnou Kim Kardashian (36). Lidé ji navíc označují za hezčí Kim Kardashian. Její zadeček a prsa jsou totiž stoprocentně přírodní! Na svém Instagramu sdílí stovky fotek svých obřích ňader a obřího zadečku!

Korpulentní modelce Anastasii Kvitko se říká ruská Kim Kardashian (36). Má totiž stejně obří zadeček i prsa, ale je mnohem víc sexy než slavná Kim. Fanoušky dráždí na svém Instagramu, kde ji sleduje už skoro pět milionů lidí.

Postavu má jako přesýpací hodiny a je na ni náležitě hrdá. Ráda ji vystavuje jen v titěrných plavečkách a svoje tělo dává na odiv. Sama o sobě tvrdí, že je rozhodně hezčí než Kim Kardashian. Slavná Kim (36) si totiž ke svému vzhledu nejspíš dopomohla plastickými operacemi. Postava Anastasie je ale stoprocentně přírodní! Na její tělo údajně žádný plastický chirurg zatím nikdy nesáhl. Denně maká v posilovně, aby její pozadí bylo pevné a měla se čím chlubit.

„Kim Kardashian se mi líbí, ale já jsem rozhodně hezčí. Ona je hodně za mnou,“ řekla Anastasie. „Moje tělo je vysportované, moje kyčelní svaly jsou pevné, můj zadeček je nejkrásnější a nikdy jsem nebyla u plastického chirurga,“ tvrdí kráska. „Lidé mě milují a moje obliba roste. Takže je jen otázkou času, kdy budu populárnější než Kim,“ řekla sebejistě modelka.

Ruská modelka, která v současnosti žije na Floridě, tvrdí, že nemá ráda štíhlé dívky. Po Kim Kardashian (36) ještě obdivuje Beyoncé a Nicki Minaj. Na svých fotografiích prý nic neretušuje ani nijak neupravuje, takže ji její fanoušci můžou vidět v celé své kráse. Podívejte se do fotogalerie na její žhavé fotky.

Související články

Další články