Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová Karel Gott pohřeb Karel Gott smrt

Nejnovější kauzy

Kim Kardashian hubne jako divá, vůbec nejí a všude ukazuje svůj obří zadek! Její kámoška má ale mnohem větší podstavec!

Kim Kardashian se ráda sama fotí a chlubí se, jak jí jde hubnutí.

Hvězdička Kim Kardashian (33) během těhotenství hodně nabrala a její váha skončila někde na devadesáti kilech. Po porodu dcery North West, která se narodila loni v červnu, se Kim vrhla na hubnutí a daří se jí.

Kardashian si vždycky zakládala na postavě přesýpacích hodin. Velká prsa, štíhlý pas a mohutný zadek k ní patří. Kim cvičí jako divá a ještě k tomu drží Atkinsonovu dietu, kterou lékaři považují za velmi nezdravou, protože je hodně přísná, ale to Kim nezajímá, hlavně když kila letí dolů závratnou rychlostí. Hvězdička reality show se svého plánu drží i v novém roce a na sociální síti se opět pochlubila fotkou, kde je oblečená ve cvičebním. Nutno podotknout, že její figura je čím dál lepší, břicho Kim je téměř ploché a ladně tvarované boky a mohutné poprsí tak skvěle vyniknou. Je sice pravda, že Kardashian za plastické úpravy utratila už tisíce dolarů, ale i tak má svou postavu vydřenou.

Spolu s ní je na fotografii i její kamarádka Blac Chyna, jejíž zadek je na rozdíl od Kim dvojnásobný. Obří pozadí je ale už delší dobu v Americe trendem a některé dámy si ho dokonce nechají vycpávat silikonovými implantáty.

Mohlo by vás zajímat

Další články