Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Kim Kardashian chce ROZVOD: Kanye West už jí leze na nervy!

Tak to je síla!
Zdroj: twitter
+ Dalších 12 fotografií
Je tohle dobře promyšlená mediální kampaň, na kterou jsou Kardashianovic holky mistři, nebo opravdová manželská krize? Kim Kardashian se prý chystá opustit rappera Kanyeho Westa!

Také se vám zdá, že jste o Kim (36) už dlouho neslyšeli? Podle zahraničních médií je to tím, že se chystá opustit svého manžela Kanyeho Westa. V říjnu byla údajně okradena o šperky ve Francii a od té doby o ní není vidu ani slechu. Že by nevydrželo ani její třetí manželství?

Kanye West se v půlce listopadu zhroutil na koncertě a musel být převezen do nemocnice. Kim je mu sice oporou, ale podle magazínu US Weekly mezitím plánuje rozvod a kontaktovala právníky ohledně péče svých dvou dětí.

„Chce rozhodně rozvod, nemá v plánu s ním zůstat,“ říká zdroj amerického tisku. Jenomže teď, když je Kanye na dně, tak to není ta nejlepší chvíle. Kim prý nechce vypadat jako mrcha, co nechá manžela na holičkách.

Zdroj dále dodává, že manželé už nezvládají pozornost. Všechno vyvrcholilo, když do apartmá v Paříži, kde byla Kim ubytovaná, vběhlo pět mužů, celebritu svázali, hodili do vany a ukradli všechny šperky.

Kanye má naopak finanční problémy a dokonce o peníze škemral u ostatních celebrit.

Je toho opravdu na oba až příliš, nebo je to další povedená mediální kampaň, jak na sebe přivést pozornost?

Související články

Další články