Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

Kim Kardashian a Kanye West odhalili předmanželskou smlouvu. Neuvěříte, co všechno v ní mají

Zdroj: profimedia.cz

Svatba Kim Kardashian (30) a Kanyeho Westa (33) je naplánována na příští léto. Kim, která spolu se svou rodinou nechává denně natáčet svůj život televizními kamerami, je zvyklá veškeré významné kroky dělat před zraky milionů lidí, takže nikoho nepřekvapuje, že pár se takřka v přímém přenosu zasnoubil.

Svatba bude možná streamová na YouTube a vzhledem k tomu, že snoubenci oba vlastní nepřehlédnutelný majetek a manželství celebrit většinou trvají kratší dobu než relapsy Ivety Bartošové, předmanželská smlouva je nutností. Kim a Kanye tam samozřejmě mají bod o majetku, který si po rozvodu rozdělí stejně, jako ho měli před svatbou.

Také je tam bod o braní drog – pokud jeden z manželů začne brát drogy, druhý má okamžitě nárok se s ním rozvést. A pak jsou tam dvě zvláštnosti – bod o tchyni. Kanye West si vymínil, že v předmanželské smlouvě bude mít dodatek o tom, že jeho budoucí tchyně Kriss Jenner, která nyní řídí život Kim a celé rodiny, nebude mít do jejich manželství vůbec nárok vstupovat a nesmí ho ovlivňovat.

Dalším bodem je dodatek o plastických operacích. Kim má zákaz podstupovat jakékoliv zákroky plastického chirurga, protože matka Kanyeho Westa při liposukci před lety zemřela.

Související články

Další články