Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Kim bere svou novou image velmi vážně: "Být blondýnkou je práce na plný úvazek."

Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie
Když se objevila Kim Kardashian (34), která má arménské kořeny, s blonďatou hlavou, nevěděli jsme, jestli se máme smát, nebo plakat. Hned bylo jasné, že Kim se zase pokoušela o senzaci. Ta se jí ale povedla až teď.

V rodině, kde se hraje o titul hloupý a hloupější, tedy Kardashian-Jennerovi, jsou šílené výstřelky a pokusy na sebe za každou cenu upozornit na denním pořádku.

Neumějí nic a všechno. Stvořila je populární reality show Keeping Up with the Kardashians. Za to, že se celá tahle rodina hřeje na výsluní, můžou poděkovat především své matce, která dlouhou dobu všechny své děti tlačila do popředí za každou cenu.

Z pěti dcer a jednoho syna je jednoznačně nejznámější Kim Kardashian Nemá cenu si dělat jakékoliv iluze, proč je majitelka největšího pozadí v šoubyznysu slavná. Rozhodně to není tím, že by v něčem výrazně vynikala.

O jejím zadku už ví snad i v Kibeře, největším slumu na světě. Běda tomu, kdo by jí chtěl jen naznačit, že má v zadnici silikon, ten bude do smrti proklet a Kanye West (37) mu rozbije hubu.

Nedávno se ale rozhodla, že by se chvilku mohlo mluvit o něčem jiném než jejím zadku, a odbarvila se na blond Bohužel se stala taková malá nehoda.

S odbarvením hlavy se Kim zároveň začala chovat jako blondýna a vypouštět z pusy moudra hodná velkých antických filozofů.

"Být blondýnkou je práce na plný úvazek," napsala si k fotce na sociální síť Twitter hvězda, která za to vlastně nemůže. Ostatně vždyť je to manželka Kanyeho Westa Ehm... Takže buďme rádi, že umí při chůzi střídat jednu nohu za druhou.

" style="border: none; position: relative; visibility: visible; display: block; margin: 0px; padding: 0px;" height="120px" width="400px">

Související články

Další články