Na rozdíl od Roba Kardashiana, který se svou drahou Blac Chynou rozjel pořad o jejich nezajímavém a tragickém životě, Khloe zvolila poněkud perspektivnější koncept. Rozhodla se, že pomůže lidem zhubnout v pořadu Revenge Body s Khloe Kardashian.

Sama se totiž po celý život potýkala s problémem nadváhy a vedle svých sester si připadala jako ošklivý cvalík. Pak se v ní ale jednoho dne něco zlomilo a Khloe na sobě začala makat. Zamilovala se do cvičení a fitness a ve svém úsilí nepolevuje. Proto se rozhodla pomoci lidem, kteří bojují s obezitou.

Do jejího pořadu se přihlásily různé typy lidí, kteří jsou odhodláni změnit svoje tělo a svůj způsob života. Khloe dá svým svěřencům k dispozici nejlepší trenéry, vizážisty, kadeřníky a další specialisty, kteří jim pomohou s proměnou. Je to jedinečná příležitost, která se naskytne jednou za život. I přes to ji však někteří promarní. Cesta za vysněnou postavou a zdravým tělem totiž rozhodně není jednoduchá. Khloe sama je totiž velký dříč, a tak ani účastníky soutěže nikdo rozhodně nešetří. Ne každý má ale takové odhodlání.

Seriál vysílá Eonline, stejně jako Kardashianovi, a již první díl, který vás dojme k slzám, se setkal u diváků s ohromným úspěchem.