Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Kevin Sorbo alias Herkules přiznal, kdo ho sexuálně obtěžoval. Tomu neuvěříte!

Kevin se mu moc líbil.
Zdroj: MCA Television/profimedia
+ Dalších 8 fotografií
Za poslední měsíc se doslova utrhla lavina s přiznáním o sexuálním obtěžování. Nejen hvězdy a modelky, ale dokonce mužný Kevin Sorbo (59) byl obětí sexuálního harašení. Kdo se chtěl vyřádit na mužném Kevinovi?

Na hollywoodského producenta Harveye Weinsteina se za poslední měsíc snesla řada obvinění ze sexuálního obtěžování. Přes hvězdy stříbrného plátna až po jeho asistentky. Hodně lidí se rozhodlo, že odkryje sexuální obtěžování ze své minulosti.

Toto je příběh z dávných časů. Z času mýtů a legend, kdy antičtí bohové byli malicherní a krutí a stíhali lidstvo útrapami. Jen jeden člověk se jim dokázal postavit. Herkules! Ano, tak si Kevina pamatuje většina z nás, jako spravedlivého siláka ze seriálu z 90. let.

Herec Kevin Sorbo (59) se v show Adama Carolla přiznal, že byl také sexuálně obtěžován, napsal Daily Mail.

Sorbo tvrdí, že ho sexuálně obtěžoval slavný italský návrhář Gianni Versace. Když Sorbo začínal s herectvím, Versace ho zval na večírky s celebritami a sliboval mu kariéru v modelingu. Jednou ho pozval na večeři a byli tam pouze oni dva.

Versace si položil ruce na Kevina a ten mu jasně řekl, že je pouze na ženy. „To je, proč tě mám rád, jsi mužný muž,“ řekl mu Versace. „V životě musíš š***t všechno. Psa, kočku, kluka a holku,“ dodal směle Versace. Kevin s Versacem v jeho kampaních nespolupracoval.

Gianni Versace byl jedním z nejuznávanějších módních návrhářů, než byl v roce 1997 zastřelen před svým domem v Miami.

Související články

Další články