Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Kelly z Beverly Hills slaví narozeniny: Z kdysi SEXY kočky se stala obtloustlá STAŘENA s BRADOU navíc!

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií
Herečka Jennifer Garth dnes slaví 45. narozeniny. Z kdysi krásné a chlapy obletované Kelly z Beverly Hills 90210 zbyla jen tuctová a obtloustlá mařena ve středních letech. A to ještě před pár lety tato herečka vypadala na svůj věk opravdu skvěle a každý pěl chválu na její vzhled. Bohužel, pak se přestala udržovat a tohle je výsledek.

Kdo by si nepamatoval půvabnou Jennifer Garth, představitelku blonďaté Kelly z Beverly Hills 90210 V době největší slávy ji milovaly tisíce mužů po celém světě. Každý pubertální kluk měl její fotku poctivě nalepenou ve své skřínce.

Jenomže od natáčení kultovního seriálu z devadesátých let uplynula již spousta času a hodně herců se změnilo. Zatímco o mužských představitelích můžeme vcelku říct, že ač zešedivěli, tak zmužněli a pár let navíc jim jenom prospělo.

Hroší to je s ženským pohlavím. Snad žádná herečka, která v té době hrála v Beverly Hills, se po jeho skončení nijak zvlášť neprosadila. Pokud šlo už o nějaké slyšet, tak to bylo vesměs ve spojitosti s béčkovými filmy a seriály.

Přesně tohle je osud Jennifer Garth, která se ještě před pár lety mihla v seriálu, ve kterém jí to opravdu seklo. I když měla už přes čtyřicet, tak postavičku stále měla jako proutek. Bohužel, její současné fotky už nejsou tak optimistické.

Když nezasáhne šikovná ruka maskérů, tak je z krásné Kelly jen tuctová a obtloustlá ženská ve středních letech s dvěma bradami.

Související články

Další články