Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Kelly Clarkson naprosto nekontrolovatelně kyne: Z kdysi pohledné zpěvačky je slušná matrona

Poznáváte ji vůbec?
+ Dalších 14 fotografií
Zpěvačka Kelly Clarkson (35), vítězka soutěže American Idol konané v roce 2002, se stáhla i přes svůj talent do ústraní a stará se o své dvě děti. Kelly se bohužel nedaří kontrolovat váhu. Z kdysi štíhlounké a sexy kočky se stala obtloustlá mařena, která svým vzhledem spíše děsí.

Americká zpěvačka Kelly Clarkson zvítězila v roce 2002 v pěvecké reality show American Idol a rázem jí téměř celý svět ležel u nohou. Byla mladá, krásná a talentovaná. Její hudební kariéra se začala slibně rozvíjet a Kelly sypala jeden hit za druhým.

Jenomže po několika letech jí začaly tikat biologické hodiny, zpěvačka se vdala, porodila dvě krásné děti a stáhla se z veřejného života. Všechno své úsilí věnovala rodině a to se také podepsalo na její váze.

Kelly se o sebe příliš nestará, a když nezasáhne tým maskérů, kteří se snaží vykouzlit z obézní zpěvačky zase kočku, tak to není žádná sláva. Kdysi pohledná blondýnka nezadržitelně kyne a její váha začíná děsit i její fanoušky.

Možná by nebylo od věci, kdyby si našla také čas sama pro sebe a shodila několik desítek kil. Určitě by se cítila zdravěji a šlo by se na ni koukat.

Mohlo by vás zajímat

Další články