Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Když vypadal Mickey Rourke ještě jako člověk: 5 věcí, které jste nevěděli o erotickém filmu 9 a ½ týdne

Tento film už patří mezi kinematografickou klasiku.
Zdroj: Facebook
Dvacet let starý erotický film se stal doslova kultem. Nádherná Kim Basinger a neodolatelný Mickey Rourke ve svých životních rolích. Snímek, který byl ve své době fenoménem především kvůli otevřeným erotickým scénám. Stejně jako fascinoval před lety, fascinuje i dnes. Věděli jste o tomhle erotickém filmu vše?

1. I když byla mezi oběma herci vidět na plátně neuvěřitelná vášeň a vzrušení, ve skutečnosti tomu tak prý nebylo. Kim údajně svého hereckého partnera nemohla vystát, protože smrděl cigaretami a byl z něj cítit alkohol.

2. Ne ve všech scénách byla vidět postava Kim Basinger. Na některé scény byla připravena dublérka, která zaskočila, když byly na Kim některé scény moc odvážné

3. Erotický film byl natočený podle knižního románu Elizabeth McNeill, ale poprask jako Padesát odstínů šedi nezpůsobil

4. Oba herci byli na pokyny režiséra drženi během natáčení od sebe, aby spolu nemohli komunikovat. Kim byla několikrát sama překvapena tím, jak se začala scéna vyvíjet, Mickey Rourke dělal totiž věci, o kterých nevěděla, že jsou ve scénáři.

5. I přesto, že byl film úspěšný, u kritiků se ocenění nedočkal. Místo toho byl nominovaný na cenu Zlatá malina, a to rovnou ve třech kategoriích. Nejhorší herečka ve vedlejší roli, nejhorší scénář a nejhorší originální song.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy