Na porno, kde svalnatí opálení kluci sexují s prsatými blondýnkami, se koukne rád každý chlap. A faktem je, že tahle kombinace rajcuje i nejednu slušnou dámičku. Bylo jen otázkou času, kdy si tohoto trendu všimnou zodpovědní politici a udělají z toho KAMPAŇ. Protože kampaní placených z veřejných peněz není nikdy dost!

Takže tu máme kampaň, která ukazuje, že sex mezi „čokoládou a mlékem“ je fajn. A my se ptáme, proč by nebyl? Pokud přistěhovalec přistupuje k ženě jako ke květině, pokud respektuje, že než se jde na věc, je tu fáze dvoření a svádění, pak musí být následné splynutí láskyplné a vede k výbuchům nadpozemské rozkoše!

Pokud ale muž přistupuje k ženě pouze jako k objektu, pokud ji používá jen jako prostředek k uspokojení vlastního ega, tak je něco špatně. A je úplně fuk, jakou má takový samec barvu kůže.

Žena je přeci nádherný drahokam, který musíte dobývat. Pokud chcete, aby se vám otevřela jako květ leknínu, musíte si ji získat, ne ji znásilnit.

Jinak web také poučuje přistěhovalce, že v Německu je v pohodě být homosexuál, bisexuál nebo transsexuál. Že tady v Evropě se lidé posuzují podle toho, jak se k sobě chovají, ne podle toho, co dělají pod peřinou.

Tak snad se tahle kampaň vyplatí. Snad přistěhovalci budou k Evropankám přistupovat jako k jemným konvalinkám a snad se Evropanky těm gentlemanům, kteří utíkají před bídou a válkou, jednou otevřou…

Pak se ještě v manuálu píše něco o tom, že v Evropě není povoleno hromadné znásilňování ani ženská obřízka. My ale věříme, že lidé, co by tohle chtěli v Evropě zavádět, sem přeci nejdou! Utíkají před hrůzami a žádné hrůzy sem určitě tahat nechtějí!

Tak tedy vzhůru do neprobádaných úžin mezinárodního multikulturního sexu!