Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Když muž odejde k muži! Děje se to stále časteji, jak se s tím vypořádat?

Jak se cítí žena, která zjistí, že její muž nemá milenku, ale milence?
+ Další 2 fotografie
Nevěra vládne světu, bohužel, je to tak. Jak se ovšem vypořádat s tím, když vás manžel opustí a odejde k jinému muži? Lze se s takovým šokem vůbec vypořádat? Zde je pár tipů, jak se přes počáteční šok přenést.

Láska je mocná čarodějka a někdy nám přichystá zajímavé chvíle. Není ovšem ironií osudu, pokud nás muž opouští a jako třešničku na dortu nám oznámí, že miluje muže?

Jaké pocity je správné prožívat? Máme se cítit podvedené, naštvané, nebo je na nás partnera podpořit a pochopit jeho situaci? Takové věci se bohužel stávají a to, že v člověku propuknou tužby a lásky ke stejnému pohlaví, nejde zastavit ani změnit.

Když se taková situace stane právě ve vaší rodině, je na vás, jak se zachováte. Měla byste být velmi silná a velkorysá. Situaci se snažte vyřešit a rozhodně se neobviňujte. To, že váš partner odchází k muži, je vysvobození pro něj i pro vás. Možná vaše životy právě teď naberou nový a lepší směr. Zde je pár tipů, jak se s takovým šokem vypořádat.

NEOBVIŇUJTE SE

Přesto, že budete cítit nejrůznější emoce, rozhodně si zakažte pocity viny. S tím, že váš muž miluje muže, nemůžete nic dělat a ani to není vaše vina. S takovou věcí nejde a ani nešlo nic dělat. Teď je důležité informaci vstřebat a přijmout. Homosexualitu totiž nelze „vyléčit“.

SNAŽTE SE MUŽE PODPOŘIT

Buďte velkorysá a se svým mužem o situaci mluvte a mluvte. Snažte se ho pochopit a poradit mu co dělat. Domluvte se na podrobnostech jeho odchodu. Pokud máte společně děti, promyslete, jak budete situaci řešit a za jakých podmínek se bude muž s dětmi vídat.

SMIŘTE SE S TÍM, ŽE EXISTUJÍ LIDÉ, BEZ KTERÝCH NEJSME ŠŤASTNI, ALE ONI JSOU ŠŤASTNÍ BEZ NÁS

Nebuďme majetnická a pochopte, že prostě muž v naší přítomnosti šťastný není. Přesto, že jste skvělá, tolerantní a milující žena, jeho srdce, tělo i hormony ho táhnou jinam. Snažte se skousnout celou situaci a nebrat ji jako zradu. Manžel vás nepodvádí s jinou ženou, ale našel svůj životní smysl a sám sebe právě poznává.

OTEVŘETE SI BUDOUCNOST

Začíná vám nová životní etapa a jaká bude, je jen a jen na vás. Proto se snažte na situaci hledat i pozitiva a dívat se dopředu. Právě teď stojíte před novými, jinými dveřmi a je jen na vás, které si vyberete. Vstupte do budoucnosti usměvavá a pozitivní.

Pokud jste se se situací sžila opravdu dobře, může se z vašeho bývalého partnera stát skvělý kamarád. Neopustil vás totiž, protože by vás nechtěl milovat, on toho nebyl schopen!

Mohlo by vás zajímat

Další články